ROG Swift OLED PG34WCDN
ASUS TUF ROG Swift OLED PG34WCDN
Overall
#105 in
Ultrawide Monitors
according to Reddit Icon Reddit
Sentiment score100% positive
3
Last updated: May 13, 2026
Reddit Reviews
Reddit IconJetcat11
3 months ago
Not anymore with the RGB stripe 34” 3440 X 1440P 360Hz panels released.